Орнітоз. Пам'ятка для населення

Місто Суми, як будь яке сучасне місто, це складний і багатогранний організм. Тут зустрічаються і тісно взаємодіють представники двох систем, міської (з її соціальної, технічної, енергетичної, інформаційної, адміністративної підсистемами) і природної. Тому місто є середовищем не тільки для проживання людей, а й для існування різних видів рослин і тварин. Частково вони існують в одомашненому (окультуреному) стані, інші можуть існувати тільки в специфічних домашніх умовах (оранжереях, теплицях, акваріумах тощо) зустрічаються також дикорослі рослини та дикі тварини. Незважаючи на взаємопов'язаність і взаємозалежність всіх елементів екологічної системи міста, визначальним фактором є антропогенний вплив.

Перейти до керивництва

Обережно - тонкий лід

Зимова краса приваблива по-своєму, але забувати про свою безпеку не потрібно. Уже не раз говорилося про небезпеку, яку таїть у собі лід, та любителі риболовлі нехтують усілякими попередженнями і правилами безпеки. У багатьох випадках це закінчується трагічно. Крижана вода продовжує безжально забирати життя людей.

Перейти до керивництва

Обережно, отруйні гриби!

Влітку та восени тисячі людей відправляються в ліс за грибами. Не дивно, що саме в грибний сезон різко збільшується кількість отруєнь. Гриби є небезпечним продуктом харчування, який може привести не тільки до отруєння, а іноді й до смерті.

Перейти до керивництва