Методичний кабінет

17.10.2019 IV міська інтерактивна гра з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності

Оприлюднено

16 жовтня 2019 року на базі Сумської загальноосвітньої школи  I-III ступенів № 22, яка є базовим навчальним закладом з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, пройшла IV міська інтерактивна гра з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності.

Захід проводився з метою підвищення рівня знань учнів з основ безпеки життєдіяльності, формування навичок безпечної поведінки, дій при наданні першої допомоги в разі виникнення надзвичайних ситуацій, розвиток пізнавальної активності, стимулювання здоров’я збережувальної діяльності.

Організатори інтерактивної гри  –  Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності та Інформаційно- методичний центр управління освіти і науки  Сумської міської ради.

Коло залучених до гри: учні ССШ 1, 3, 4, 5, 7, 13, 20,22. 25, гімназії № 1, педагоги  предмета «Основи здоров’я» закладів освіти міста Суми.

Гра складалася з турів: «Так чи ні?», «Розподілити об’єкти та явища», «Книгу прочитаєш – про здоров’я щось пізнаєш», «Допоможи лікарю», «Хмаринки слів», «Здоров’я бережи – сам собі допоможи», «Конкурс творчих міні-проектів з плану дій по  зменшенню негативного впливу автомобільного транспорту на здоров’я людини»  та інші.

Учасники заходу показали свої знання  та навички з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності.

Перемогу здобула школа № 13, а призерами стали учні шкіл 4, 5, 7, 22.

Залишити відповідь