Методичний кабінет

21.05.2019 Тиждень безпеки дитини

Оприлюднено

Відповідно до плану основних заходів цивільного захисту міста Суми на 2019 рік в закладах дошкільної освіти в травні проводиться Тиждень безпеки дитини.

До опорного (базового) з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності дошкільного навчального закладу (центр розвитку дитини) №13 “Купава” Сумської міської ради був запрошений мобільний навчально-консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Сумською області.  

Для вихованців середніх груп було проведено інтерактивне заняття «Абетка безпеки». Малеча, разом з анімаційними героями, здійснила подорож в країну безпеки та дізналася як правильно вести в різних життєвих ситуаціях: про правила поведінки під час відвідування водойми, де можна кататися на велосипеді чи роликах, про небезпечні ігри, правила користуванням ескалатором, поведінки на транспорті тощо.

Для вихованців старших груп були проведені практичні заняття та змагання за програмою «Школа безпеки» Учасники заходу, на деякий час, стали «пожежними»: навчилися одягати пожежні каски, розгортати пожежні рукави. Отримали елементарні навички з надання допомоги тим, хто потрапив в воду.

Для педагогів були надані консультації з проведення тренувань за Інструкцією дій персоналу щодо забезпечення безпечної та швидкої евакуації дітей та працівників закладу дошкільної освіти.

Залишити відповідь