Цикл практичної підготовки

23.04.2019 Проведення «Дня цивільного захисту» в Сумських школах

Оприлюднено

Знання та навички отримані учнями під час навчального року з питань цивільного захисту практично закріплюються в ході проведення «Дня цивільного захисту», який пройшов в закладах загальної середньої освіти м. Суми 22 квітня 2019 року. Проведення цього заходу сприймається як невід’ємна частина навчально-виховного процесу.

До проведення цього заходу буди залучені та брали активну участь педагогічні працівники НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області.

Циклом практичної підготовки  надавався методичний супровід в підготовці дня цивільного захисту в школах № 1, 2, 3, 4, 12, 15, 23, 25, 29.

Основна увага працівників та учнів шкіл була звернута на відпрацювання інструкції з безпечної та швидкої евакуації, переміщення персоналу, учнів та вчителів  в безпечний район (формування колон, призначення регуляторів цього руху з прапорцями) з чітко визначеним маршрутом згідно Плану евакуації. Окремі класи відпрацьовували ввідну «Хімічна небезпека» та проводили герметизацію приміщення в якому перебували на момент отримання ввідної. Рухаючись на вихід через умовно задимлені ділянки школи учні користувались мокрою тканиною щільно притискаючи її до рота, носа.

В підсумку, день ЦЗ був проведений на високому організаційному і методичному рівнях, практична спрямованість заходів спонукатиме учнів до зміцнення знань з ЦЗ  та удосконалення практичних навичок захисту життя і здоров’я та надання домедичної допомоги як собі, так і оточуючим у разі виникнення будь-якої надзвичайної події.

Залишити відповідь