Обласні курси

16.04.2019 Показовий День цивільного захисту для керівного складу закладів освіти обласного центру

Оприлюднено

16 квітня 2019 року на базі Сумської спеціалізованої школи № 7 імені М. Савченко пройшов показовий День цивільного захисту для керівного складу закладів освіти обласного центру.

Організаторами заходу виступили Інформаційно-методичний центр Управління освіти і науки Сумської міської ради та Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

Мета заходу: ознайомлення з організацією та здійсненням заходів цивільного захисту, та відпрацювання практичних навичок-алгоритму дій при виникненні надзвичайних ситуацій.

Показовий День цивільного захисту розпочався проведенням  Єдиного уроку цивільного захисту.

Для керівників закладів освіти та фахівців ( посадових осіб) з питань цивільного захисту був проведений інформаційних марафон «Заклад освіти-територія безпеки». В марафоні прийняли участь представники управління освіти і науки Сумської міської ради, Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Сумської міської ради, Сумського міського відділу Управління ДСНС України, відділу вибухотехнічного забезпечення ГУНП в Сумській області, міської водолазної станції, дитячої клінічної лікарні Святої Зінаїди, управління патрульної поліції в Сумській області.

Одночасно з проведення марафону, на подвір’ї школи, працював практичний майданчик, де діти могли ознайомитися з роботою спеціалізованих служб під час виникнення надзвичайних ситуацій, отримати інформацію про кібербулінг, психологічну безпеку, в басейні відпрацювати навички спасіння та надання домедичної допомоги.

Для учасників Дня цивільного захисту були проведені тренування з відпрацювання інструкції зі швидкої та безпечної евакуації на випадок пожежі.

В ході показового Дня цивільного захисту освітяни обмінялися досвідом, а діти отримали багато корисної інформації та закріпили її на практиці.

 

Залишити відповідь