Цикл практичної підготовки

05.04.2019 На базі КП «Зеленбуд» Сумської міської ради пройшло показове спеціальне об’єктове навчання з питань цивільного захисту

Оприлюднено

Протягом 03-04 квітня на базі КП «Зеленбуд» Сумської міської ради пройшло показове спеціальне об’єктове навчання з питань цивільного захисту.

Участь у даному заході взяли старший інспектор відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Сумської міської ради Ігор Проценко, провідний інспектор сектору цивільного захисту Сумського міського відділу Управління ДСНС України у Сумській області Наталія Гладкова, майстри виробничого навчання циклу практичної підготовки НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області, а також фахівці з питань цивільного захисту комунальних підприємств міста Суми.

В рамках навчання відбулося відпрацювання ряду ввідних, серед яких: ліквідація наслідків надзвичайної події, пов’язаної з погіршенням метеорологічної ситуації, введення режиму «Підвищена готовність» для органів управління та сил цивільного захисту підприємства, пожежа на 1-му поверсі адміністративної будівлі.

За результатами навчань була проведена детальна оцінка дій кожної об’єктової ланки, що залучалася до відпрацювань та готовності формувань підприємства до реагування на всі ймовірні надзвичайні події та ситуації.

Після ознайомлення членами комісії з усіма відповідними документами  відбулося підсумкове засідання, на якому пройшло обговорення ходу навчання, було доведено результати та надано відповідні рекомендації.

Залишити відповідь