Новини

05.03.2019 Ситуація з надзвичайними подіями за тиждень

Оприлюднено

Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 66 осіб та ліквідували 2 тис.109 пожеж

Впродовж минулого тижня (з 25.02 по 03.03) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.

Протягом тижня виникли 3 надзвичайні ситуації, внаслідок яких загинуло 10 осіб та постраждала 1 особа.

Від початку тижня зареєстровано 2 тис. 313 надзвичайних подій, на які забезпечено реагування підрозділів ДСНС з виїздом до місця їх виникнення. В результаті вжитих заходів врятовано 66 осіб.

Ліквідовано 2 тис. 109 пожеж, врятовано на пожежах 41 особу та не допущено знищення вогнем 528 будівель і 46 од. техніки. На пожежах загинуло 53 особи, орієнтовні збитки, за оперативними даними, становлять 4 млн. 189 тис. грн.

Впродовж тижня піротехнічними підрозділами ДСНС здійснено 134 виїзди, у ході яких виявлено, вилучено та знищено 753 вибухонебезпечних предметів часів минулих війн.

Протягом тижня на водних об’єктах загинуло 10 осіб.

Сумська область: ситуація з надзвичайними подіями за тиждень

За минулий тиждень на території області зареєстровано 52 надзвичайні події. На пожежах загинуло 3 людини, ще одну травмовано. Вогнем знищено та пошкоджено 16 будівель, одну одиницю автотракторної техніки.

Пожежно-рятувальними підрозділами Сумщини здійснено 46 оперативних виїздів для проведення заходів з попередження надзвичайних подій та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж та проведення інших рятувальних заходів. На пожежах врятовано 4 людини, 19 будівель та 2 одиниці автотракторної техніки, загалом матеріальних цінностей на суму більше 1 млн. 730 тис. грн.

На водних об’єктах загинуло 2 людини. 

Застерігаємо: на водоймах склалась вкрай небезпечна ситуація. Льодове покриття, там, де воно ще залишилось, значно втратило міцність, стало тонше та більш ламким, з’явились численні промоїни. Для запобігання нещасних випадків проявіть здоровий глузд та утримайтесь від виходів на лід, оскільки кожен крок по тонкій кризі може стати останнім!

Залишити відповідь