Обласні курси

08.02.2019 Виїздні заняття в м. Білопілля

Оприлюднено

Викладачами обласних курсів удосконалення керівних кадрів Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Сумської області в період з 05 по 08 лютого 2019 року проводилися виїзні заняття з функціонального навчання різних категорій слухачів в районах області.

Керівний склад місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, об’єднаних територіальних громад, керівники суб’єктів господарювання, а також фахівці з питань цивільного захисту Білопільського району та м. Білопілля прослухали інформацію про можливі надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру, які можуть виникнути на їх території, та основні заходи захисту населення та працівників суб’єктів господарювання від вражаючих факторів надзвичайних ситуацій в разі виникнення аварії на хімічно-небезпечних та потенційно-небезпечних об’єктах, розташованих поблизу житлових кварталів, підприємств, установ та організацій.

Заняття супроводжувались демонстрацією мультимедійних презентацій та відеороликами за тематикою і були направлені на засвоєння слухачами навчального матеріалу.

Під час навчання слухачі отримали роздатковий матеріал, методичні рекомендації щодо організації роботи з питань забезпечення заходів цивільного захисту.

До підготовки та організації проведення навчання активну участь прийняв завідувач сектору цивільного захисту населення та мобілізаційної роботи Білопільської районної державної адміністрації Радченко В.Є.

НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області та викладачі висловлюють вдячність керівництву Білопільської районної державної адміністрації за суттєву допомогу в організації занять.

Залишити відповідь