Цикл практичної підготовки

18.12.2018 Протипожежне тренування на КП «Міськводоканал»

Оприлюднено

14 грудня в КП «Міськводоканал» було проведено протипожежне тренування. Мета цього тренування – підвищити рівень професійної готовності добровільного пожежного формування цивільного захисту та готовності працівників підприємства до організованого виходу в безпечний район.

Керівництво міськводоканалу значну увагу приділяє питанням захисту працівників у надзвичайних ситуаціях: придбане спорядження для протипожежного формування, первинні засоби пожежогасіння знаходяться в постійній готовності до використання. Своєчасно, згідно плану підготовки формувань цивільного захисту, проводяться  заняття з ними.

Посадові особи з питань цивільного захисту та пожежної безпеки Мухоїд М.М. і Скаленко В.Є. мають постійну підтримку з боку керівництва КП «Міськводоканал» та навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Сумської області, що дозволяє їм на належному рівні виконувати свої функціональні обов’язки.

Активну участь в підготовці тренування та його проведенні взяв майстер виробничого навчання НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області Бур’ян А.Г.

Залишити відповідь