Новини

18.12.2018 Підведення підсумків діяльності НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області у 2018 році та завдання на 2019 рік

Оприлюднено

14 грудня 2018 року відбулося підведення  підсумків діяльності навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Сумської області у 2018 році та завдання на 2019 рік.

Підготовка осіб керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту здійснювалась відповідно до плану комплектування слухачами навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Сумської області, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 08.12.2017 № 709-ОД. зазначив у своїй доповіді заступник начальника центру Давиборщ С.Л.

Аналіз виконання плану комплектування слухачами центру показує, що обласні, Конотопські та Шосткинські курси виконали на 94%.

Результати проведених у 2018 практичних заходів з цивільного захисту виявили ряд недоліків та необхідність зосередження зусиль педагогічних працівників центру на навчально-консультаційному і методичному супроводженні командно-штабних навчань і тренувань з питань цивільного захисту, які проводяться з ланками обласної територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту та на методичному супроводі заходів з практичної підготовки, що проводяться підприємствами, установами, організаціями під час об’єктових тренувань спеціалізованих служб і формувань цивільного захисту, протипожежних і протиаварійних об’єктових тренувань шляхом проведення планових консультацій, надання роз’яснень, методичних рекомендацій, оформлення зразків документів, тематичних папок.

На навчально-консультаційних пунктах у містах Охтирка, Глухів, Ромни, Лебедин завідувачі НКП проводили роботу по залученню осіб керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту до занять, які проводяться на обласних та міста Суми курсах удосконалення керівних кадрів та методичного супроводу заходів з практичної підготовки, що проводяться підприємствами, установами, організаціями під час об’єктових тренувань спеціалізованих служб і формувань цивільного захисту, протипожежних і протиаварійних об’єктових тренувань у вказаних містах та районах та ОТГ.

Виходячи з аналізу роботи за рік та враховуючи недоліки начальником центру Лукашенко С.В. були поставлені конкретні задачі з реалізації основних завдань центру в 2019 році.

Також було проведено засідання педагогічної ради центру на якій було проаналізовано роботу за рік та прийнято ряд організаційних рішень, схвалено програми функціонального навчання, робочі та ПДС, затверджено планові показники річного педагогічного навантаження.

Залишити відповідь