Без рубрики

30.11.2018 Вчимось діяти в НС

Оприлюднено

Під кінець лютого на суб’єктах господарювання м. Суми за участю майстрів виробничого навчання циклу практичної підготовки НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області відбулись практичні заходи з питань цивільного захисту.

На ПАТ «Сумихімпром» 20 листопада 2018 р. було проведено комплексне об’єктове навчання з питань цивільного захисту. Відпрацьовувались дії персоналу, формувань цивільного захисту підприємства в разі виникнення надзвичайної ситуації. 

Відпрацьовувалась ввідна щодо дій персоналу та формувань цивільного захисту підприємства під час розгерметизації сховища з соляною кислотою. Навчання проводилось під керівництвом директора з охорони праці та цивільного захисту Гребенюка О.Г.

В цілому цілі комплексного об’єктового навчання з питань ЦЗ на території складу кислот та лугів підприємства досягнуті. За результатами навчання складено план усунення недоліків виявлених під час ліквідації даної аварії.

21 листопада тренувались працівники Сумського обласного наркологічного диспансеру. Відпрацьовувались заходи протипожежні та евакуації персоналу в безпечний район.

23 листопада під час проведення комплексного об’єктового тренування на території Сумського національного аграрного університету тренувались формування цивільного захисту. Основна увага зверталась на питання оповіщення, евакуації в безпечний район, ліквідації умовної пожежі.

27 листопада в ПАТ «Сумигаз» відпрацьовувались дії ланки пожежогасіння з ліквідації умовної пожежі на території підприємства.

Участь у підготовці навчань взяли працівники циклу практичної підготовки НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області Воронов О.Г., Волкогон А.Я., Стрілець Ю.Б., Гаманець І.М., Бур’ян А.Г.

Залишити відповідь