Цикл практичної підготовки

09.02.2018 Заняття на циклі практичної підготовки

Оприлюднено

Відповідно з розпорядженням Голови ОДА від 08.12.2017 року № 709 «Про затвердження переліку категорій осіб, які підлягають навчанню у сфері цивільного захисту, плану комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Сумської області та Плану-графіку підготовки слухачів на 2018 р.» з 07 по 09 лютого 2018 р. на циклі практичної підготовки НМЦ та БЖД Сумської області проведені заняття з керівниками та особами, які очолюють штаби керівництва спеціальних об’єктових навчань, тренувань з відпрацювання дій відповідно до планів реагування на надзвичайні ситуації.

При проведені занять основна увага приділялась плануванню та проведенню спеціальних навчань (тренувань) в медичних закладах з ліквідації можливих наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

Враховуючи сучасну концепцію так званої «золотої години» (60 хв.) з моменту отримання травми або ушкодження, протягом якої має бути надано максимальний обсяг допомоги постраждалому, з метою порятунку його життя та здоров’я, проведене практичне заняття по відпрацюванню алгоритмів та основних правил надання допомоги потерпілим на місці НС до приїзду екстреної (швидкої) медичної допомоги, з застосуванням підсобних засобів.

Заняття проведені на належному рівні, по закінченню яких за «круглим столом» майстри виробничого навчання циклу практичної підготовки відповіли на запитання слухачів. За результатом проведення контрольного заняття усі слухачі отримали посвідчення встановленого зразку.

Залишити відповідь