Методичний кабінет

01.02.2018 «СВЯТО БЕЗПЕКИ»

Оприлюднено

1 лютого у м. Суми в обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей відбулася акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти». До якої долучились 65 дітлахів віком від 3-х до 17-ти років.

Організували акцію: Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій Сумської області, адміністрація дитячого закладу, Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності області. Також до проведення заходу долучились активісти Всеукраїнського руху «Школа безпеки», волонтери медичного інституту Сумського Державного університету, та Дружина юних пожежних загальноосвітнього навчального закладу  №23 м. Суми.

Розпочалась акція музично-казковою виставою яку підготували вихованці центру психологічної реабілітації. Після чого, рятувальники розповіли дітям про дії при пожежі, починаючи від інформації, яку повинне містити повідомлення на телефонну лінію «101», до того, як проводиться евакуація із небезпечної зони. Також фахівці нагадали алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних предметів. Для кращого засвоєння інформації, присутнім продемонстрували тематичні відеоролики, по завершенню яких, Дружина юних пожежних ЗОШ № 23 показала виступ на протипожежну тематику.

Наступним етапом заходу стала гра яку підготували  співробітники Навчально-методичного центру про правила безпеки на кризі та відпрацювання різноманітних вправ порятунку людини, яка провалилася під лід.Також в ході гри діти отримали навички як не отримати переохолодження та обмороження, довго перебуваючи на холоді.

Неаби який захват у дітлахів викликала пересувна інтерактивна виставка рятувального спорядження за допомогою якої були проведені практичні заняття. Вихованців розділили на чотири групи та дали можливість відчути себе справжніми рятувальниками, адже вони могли приміряти бойовий одяг рятувальників, скористатися їхнім спорядженням. Студенти-медики продемонстрували на спеціальному манекені дітям реанімаційні заходи, показали як проводиться евакуація постраждалого із понівеченого авто в ДТП та прийоми надання необхідної домедичної допомоги.

Залишити відповідь